Dünya genelinde, sağlık hizmetlerine olan talep, yaşam boyu tıbbi ihtiyaçlar nedeniyle, artan yaşam kalitesi, yaşlanan nüfus ve artan kronik hastalıklar ile orantılı olarak hızla artıyor. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren şirketler ise, hasta davranışları, pazar dinamikleri ve sürekli değişen düzenlemelerdeki bu çarpıcı ve hızlı değişikliklerle etkin bir şekilde başa çıkmak ve yeni stratejiler geliştirmek durumundadırlar. Bunun sonucunda ise sağlık sektörünün arz tarafında, yüksek teknoloji ve farklı disiplinlerden uzmanlardan oluşan bir iş gücü ile benzersiz bir karmaşıklık ortaya çıkmaktadır.

 

Edta Sağlık Hizmetleri, yatırım maliyetlerinin yanında, işletme maliyetlerinin de çok yüksek olduğu kendine özgü dinamiklere sahip olan sağlık sektöründe, çözüm odaklı stratejik danışmanlık hizmetleri vermekte ve hastalarına güvenilir ve kaliteli hizmetler sunma amacını taşıyan sağlık sektör işletmeleri ve yatırımcısının çözüm ortağı olma amacını taşımaktadır.

 

Edta Sağlık Hizmetleri, hastane planlama ve yönetimi alanında, çok disiplinli iş deneyimine sahip, deneyimli ve motive olmuş profesyonellerden oluşan bir danışmanlık firmasıdır. Uzman danışman kadrosuyla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun “optimum” tıbbi ekipman ve bilişim teknolojileri altyapı planlaması, satın alım ve tedarik süreçlerinde danışmanlık hizmetleri vermektedir. Edta Sağlık hizmetleri, bu sayede, sağlık yatırım maliyetlerini fayda/maliyet çerçevesinde optimize ederek, daha yalın bir çalışma ortamının oluşturulmasını hedeflemektedir.

 

Edta Sağlık Hizmetleri danışmanlık hizmetlerinde, yatırımcı ve hasta odaklı yaklaşımının yanısıra, son kullanıcı, sağlık personelleri için de değer yaratmayı ön planda tutmaktadır.

 

Edta Sağlık Hizmetleri’nin farkı, müşterilerine daima en uygun yatırım getirisini sağlamak için pratik ve uygun maliyetli çözümler sunmasıdır.

Müşteri portföyümüz hastaneler, entegre sağlık sistemleri, görüntüleme merkezleri, tıp turizmi ve 3. yaş turizmi merkezleri ile klinik araştırma merkezleri, “kişisel kullanım” statüsünde yenilikçi tedaviler ve çözüm sağlayıcısı biyoteknoloji firmalarını  içermektedir.